Výběrko a pohovor

Jak probíhá výběrko a s kým se potkáš na pohovoru?

Výběrové řízení a konkrétně pohovory mohou být stresující záležitost, my ale grilování preferujeme spíše u nás na terase s jedním dobře vychlazeným.

  • Co je součástí výběrového řízení?
    Výběrové řízení se skládá výhradně z pohovorů, u kterých preferujeme osobní setkání (první kolo je možné vést online). Po zaslání životopisu se s tebou spojíme telefonicky nebo e-mailem.
     
  • Kolik kol pohovoru mě čeká?
    Čekají tě dvě kola pohovoru.

     

  • Jak probíhají jednotlivá kola?

První kolo

Setkáš se pouze s naší personální manažerkou. Nemusíš se bát, nebude tě trápit záludnými otázkami. Bude se snažit zjistit, co jsi zač, co chceš a očekáváš, jaké jsou tvé talenty a odbornost, a podle toho zjistit, zda existuje úspěšný průnik jak tvých, tak našich požadavků. Proč? Aby si s námi ideálně zůstal/a co nejdéle. A to nejde, pokud nebudeš spokojený/á jak s agendou, tak v kolektivu a prostředí a nebudeš se ztotožňovat s našimi hodnotami. Očekávat tak můžeš maximálně uvolněnou a upřímnou konverzaci. To stejné očekáváme od tebe.

Druhé kolo

Na druhém kole uvidíš již známou tvář z prvního kola a přidá se k nám ještě budoucí kolega nebo přímý nadřízený. Tady už jde lehce do tuhého, dochází na ověřování odbornosti. Testy ale nečekej – vše opět probíhá pouze formou rozhovoru. Není se čeho bát.

Máte zájem o více informací?

Ozveme se vám nezávazně a rádi s vámi projdeme, co by pro vás bylo nejvhodnější.
Informace vám zašleme e-mailem nebo si je můžeme projít telefonicky.
Stačí vyplnit formulář.

+420 488 055 515